Kontakt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru

Wypełnij formularz a otrzymasz informację o wstępnym cenniku sesji oraz możliwość umówienia terminu na konsultację w sprawie Twojej sesji. Odezwę się jak najszybciej.

Szybki kontakt
Kliknij aby połączyć lub wysłać e-mail:
biuro@fotografiabiznesu.pl
+48 604 970 131

Bardzo mi miło gościć Cię w moich progach.


Dlaczego zajmuję się fotografią biznesową? Obecnie markę może posiadać każdy z nas. Jest to marka osobista, czyli strategia działania, która jest efektywniejsza, gdy jest przemyślana i zaplanowana.

„Marka osobista jest tym, co mówią o Tobie ludzie, kiedy wyjdziesz z pokoju”

Jeff Bezos (założyciel Amazon.com)

Marka osobista budowana jest przez nas codziennie, często nieświadomie. A profesjonalne zdjęcie biznesowe jest jednym z elementów jej kształtowania i może okazać się kluczem do powszechnie pożądanego sukcesu w życiu zawodowym. Taka sama zasada dotyczy innych gałęzi fotografii biznesowej, do której należą m.in.: fotografia biznesowa, fotografia reklamowa (w tym packshot), fotografia architektury czy fotografia eventowa. Tak zacząłem tworzyć zdjęcia biznesowe w Warszawie i okolicy. Z czasem, rozwinąłem swoją działalność na całą Polskę.

Dzięki temu, miałem przyjemność pracować przy zleceniach z zakresu fotografii biznesowej dla znanych firm na polskim czy światowym rynku, takich jak: PGNiG, Medicover, Tpay, Helios czy Archiwa Państwowe.

Każde zlecenie jest dla mnie indywidualnym wyzwaniem, a do pracy podchodzę zdeterminowany i zorientowany na cel. Podążam za nowinkami związanymi z technologią fotograficzną, dzięki czemu moje zdjęcia wykonuję zawsze na najwyższym poziomie. Korzystam tylko z niezawodnych i profesjonalnych obiektywów oraz aparatów marki Sony czy Nikon.

Usługi związane z fotografią biznesową świadczę na terenie całej Polski. Chcesz wiedzieć więcej? Zerknij na bloga