Portfolio – kategorie

Fotografia wizerunkowa
Fotografia reklamowa
Reportaż z wydarzeń

Fotografia wizerunkowa

Pierwsze wrażenie jest tak samo ważne zarówno w poznawaniu nowych znajomych, partnerów biznesowych jak i w obecności w Internecie. Opinie na nasz temat budujemy więc we wszystkich kanałach komunikacji, a jednym z najważniejszych elementów wizerunku jest zdjęcie. Zbuduj swoją markę osobistą.

Zdjęcia promocyjne

Zwiększ rozpoznawalność swojej marki i podbij rynek e-commerce. Profesjonalne zdjęcia reklamowe odznaczające się spójnością wizualną i pomysłowością to często klucz do zwiększenia zainteresowania odbiorców i zbudowania zaufanego wizerunku firmy.

Eventy

Fotografia eventowa to możliwość promocji wydarzenia długo po jego zakończeniu. Dokumentacja zdjęciowa eventów, konferencji, targów czy wszelkiego rodzaju imprez firmowych to pokazanie profesjonalizmu i zorganizowania, co przekłada się na postrzeganie firmy na rynku.

TO TYLKO CZĘŚĆ OFERTY FOTOGRAFII BIZNESOWEJ, JAKĄ WYKONUJĘ.

Każda z powyższych dziedzin fotografii to podstawa dla wielu ich podkategorii, o których możecie przeczytać w tekście: rodzaje zdjęć biznesowych. Każda biznesowa sesja zdjęciowa to nowe wyzwanie. Produkt, zdjęcie portretowe, event czy wnętrze to materiał na odrębny charakter zdjęć. Do wszystkich zleceń podchodzę indywidualnie tak, aby tworzyć nowe kompozycje wizualne. Fotografia w każdym znaczeniu nie lubi nudy oraz powtarzalności, dlatego moim celem są oryginalność, pomysł oraz zaskoczenie.